NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Kā nopirkt ceļojumu tiešsaistē?

Jebkuru Novatours ceļojumu Jūs varat iegādāties ātri un ērti no jebkuras pasaules malas. Jums tikai jāizvēlas piedāvājums, tiešsaistē jāveic apmaksa un Jūs saņemsiet ceļojuma dokumentus tieši savā e-pastā. Ceļojuma izvēles laikā Jums ir iespēja sazināties ar mūsu konsultantu, kurš Jums palīdzēs gan ceļojuma rezervēšanas procesā, gan atbildēs uz jebkuru Jūs interesējošu jautājumu. Biežāk uzdotos jautājumus Jūs varat apskatīt zemāk. Ja nevarat atrast atbildi uz Jūs interesējošu jautājumu, lūdzu sazinieties ar mūsu konsultantiem.

Ceļojuma izvēle

Kā es varu atrast ceļojumu?

Jūs varat atrast braucienu augšējā izvēlnē. Šajā sadaļā var atrast: atpūtas braucienu, eksotiskās tūres, slēpošanas braucienus. Jūs varat ievadīt interesējošo valsti vai viesnīcas nosaukumu meklēšanas laukā un nospiest MEKLĒT.

Kā es varu atrast ceļojumu, ja ir zināmi precīzi datumi?

Meklēšanas laukumā ievadiet vēlamo izbraukšanas datumu un nospiediet MEKLĒT. Ja esat ievadījis precīzu galamērķi vai viesnīcas nosaukumu, Jūs saņemsiet visus šīs viesnīcas piedāvājumus konkrētajā dienā. Ja esat ievadījis tikai precīzu datumu, Jūs saņemsiet visus piedāvājumus šajā dienā.

Kā precizēt ceļotāju skaitu?

Ja vēlaties norādīt ceļotāju precīzu skaitu, to iespējams atzīmēt meklēšanas laukā „Pieaugušie“ un „Bērni”. Ja Jūs ceļojat ar bērniem, lūdzam, ievadiet to vecumu.

Kā iespējams izvēlēties ēdināšanas tipu?

Precīzu ēdināšanas tipu iespējams izvēlēties, nospiežot „Vairāk meklēšanas nosacījumi‘‘ un izvēlieties ēdināšanas tipu. Jūs varat arī izvēlēties ēdināšanas tipu viesnīcu sarakstā, izvēloties „Visi ēdināšanas tipi".

Kā filtrēt meklēšanas rezultātus?

Kad būsiet ievadījis informāciju meklēšanas laukā, nospiediet MEKLĒT. Tur Jūs saņemsiet daudz filtrus un varēsiet izvēlēties braucienu pēc - viesnīcas tipa, ēdināšanas, kūrorta un utt.

Kā nopirkt ceļojumu?

Kad esat ievadījis visus ceļošanai nepieciešamos datus - ēdināšanas tipu, numura tipu, spiediet „Rezervēt“. Pirms spiežat „TĀLĀK‘‘ rūpīgi pārbaudiet, vai visi logi ir pareizi aizpildīti. Lūdzu, reģistrējieties, ja neesat vēl sistēmas lietotājs. Norādiet precīzu e-pasta adresi, jo uz to saņemsiet visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus. Lai veiktu apmaksu, ievadiet visus nepieciešamos personas datus un izvēlieties savu banku un apmaksas veidu - pilna apmaksa vai daļēja apmaksa. Ja visa informācija būs norādīta korekti, automātiski tiks atvērts Jūsu internetbankas interfeiss.

Kur es varu konsultēties par ceļojumu un rezervēšanas veikšanu?

Mājas lapā ir norādītas nepieciešamās koordinātes un palīdzības tālrunis, lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Samaksa par ceļojumu

Kā apmaksāt ceļojumu?

Par ceļojumu jānorēķinās pēdējā rezervēšanas solī. Jums ir jāizvēlas viena no pieejamajām bankām un jānospiež „MAKSĀT“.

Kas notiek pēc daļējās apmaksas?

Pēc maksājuma jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās Jūsu veikto daļējo maksājumu un tajā būs norādīts, kad veicams nākamais maksājums. Lai veiktu nākamo maksājumu, nospiediet e-pastā redzamo saiti.

Kas notiek pēc pilnas apmaksas veikšanas?

Pēc pilnas apmaksas veikšanas uz e-pastu Jūs saņemsiet visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus. Vai iespējams veikt nākamo maksājumu, neizmantojot bankas saiti, kas norādīta manā e-pastā, kuru saņēmu no Novatours? Nākamo maksājumu iespējams veikt, izmantojot tikai saiti, kas norādīta e-pastā.

Vai nepieciešams maksāt visu summu uzreiz?

Ja līdz ceļojumam atlikušas vairāk kā 28 dienas, iespējams maksāt avansu 20% apmēra, ja atlikušas mazāk kā 28 dienas, nepieciešams veikt pilnu apmaksu. Apmaksas noteikumi var mainīties.

Kā es varu veikt apmaksu, ja mans bankas noteiktais dienas limits ir mazāks nekā nepieciešamā summa?

Ja bankas limits ir mazāks nekā nepieciešamā summa, Jūs varat veikt daļēju apmaksu vienā dienā un nākamajā dienā atlikušo daļu. Maksājumu plānu saņemsiet e-pastā. Lai veiktu nākamo maksājumu, izmantojiet e-pastā norādīto saiti.

Ceļojuma dokumenti

Kad es saņemšu ceļojumam nepieciešamos dokumentus?

Ceļojuma dokumentus saņemsiet pēc pilnas apmaksas veikšanas.

Kādus ceļojuma dokumentus, man ir nepieciešams saņemt?

Uz e-pastu saņemsiet: Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līgumu, aviobiļetes un viesnīcas vaučeru.

Kādi dokumenti ir nepieciešami?

Ceļojot ES robežās, ceļojumam nepieciešama derīga pase vai Id karte, aviobiļete un viesnīcas vaučers. Ceļojot ārpus ES robežām, nepieciešama derīga pase, aviobiļete un viesnīcas vaučers.

Citi jautājumi

Vai nopirkt ceļojumu tiešsaistē ir grūti?

Tas ir vienkārši - iegādāties ceļojumu tiešsaistē. Jums nepieciešams apmeklēt www.novatours.lv, izvēlēties galamērķi, ceļojuma datumu un viesnīcu un ievadīt personas datus. Automātiski veiksiet maksājumu un saņemsiet ceļojumam nepieciešamos dokumentus uz e-pastu. Mājas lapā ir norādītas nepieciešamās koordinātes un palīdzības tālrunis, lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Vai ir droši iegādāties ceļojumu tiešsaistē?

Tas ir pilnīgi droši pirkt ceļojumu tiešsaistē. Drošu pirkumu garantē Verisign Quick SSL Premium sertifikāts. Visi Jūsu personas dati ir aizsargāti.