NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Rezervē ceļojumu tagad - maksā vēlāk

Brīvdienu ceļojuma iegāde tagad ir vēl ātrāka, vienkāršāka un ērtāka! Ar jaunajiem elastīgajiem ESTO norēķinu risinājumiem jūs varat iegādāties sev tīkamo ceļojumu jau tagad un maksāt vēlāk sev ērtā veidā bez procentiem un papildu maksām.* ESTO paziņos par tuvojošos apmaksas termiņu – tāpēc atliek vien mierīgi gaidīt savu tuvojošos ceļojumu!

  • Pakalpojums ļauj apmaksāt ceļojumu vēlāk, atbilstoši izvēlētajam termiņam vai ikmēneša maksājuma apmēram.
  • Pakalpojumā nav iekļauti procenti vai papildu maksas.*.
  • Pakalpojumu var pievienot tikai ceļojuma rezervēšanas laikā.
  • Pēc pakalpojuma izvēles Jūs tiksiet novirzīts uz mūsu partnera ESTO saiti, kur pēc personas identificēšanas Jums būs jāveic tikai dažas vienkāršas papildu darbības.

*Pakalpojums ir bezmaksas, izmantojot Bolt Pay Later pakalpojumu un maksājot par ceļojumu 3 vienādos maksājumos 3 mēnešu laikā.

ESTO 3 - Rezervējiet tūlīt un maksājiet par ceļojumu 3 vienādās daļās 3 mēnešu laikā

ESTO 3 elastīgais norēķinu risinājums ļauj apmaksāt ceļojumu 3 vienādās daļās 3 mēnešu laikā. Lai to izdarītu, rezervējot ceļojumu izvēlieties ESTO kā maksājuma veidu, un tiksiet novirzīts uz mūsu partnera saiti. Tad jums ir jāidentificē sevi un jāveic tikai dažas vienkāršas papildu darbības. Jums nekavējoties tiks paziņots par veiksmīgu līguma noslēgšanu.

ESTO nomaksa - Rezervējiet tūlīt un maksājiet par ceļojumu vienādās daļās līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ļauj apmaksāt ceļojumu ikmēneša maksājumos 3-60 mēnešu laikā. Lai to izdarītu, rezervējot ceļojumu izvēlieties ESTO kā maksājuma veidu, un tiksiet novirzīts uz mūsu partnera saiti. Tad jums ir jāidentificē sevi un jāveic tikai dažas vienkāršas papildu darbības. Jums nekavējoties tiks paziņots par veiksmīgu līguma noslēgšanu.

Bolt Pay Later - Rezervējiet tūlīt un samaksājiet par ceļojumu 30 dienu laikā

Bolt Pay Later ļauj apmaksāt rezervēto ceļojumu 30 dienu laikā. Lai to izdarītu, rezervējot ceļojumu izvēlieties ESTO kā maksājuma veidu, un tiksiet novirzīts uz mūsu partnera saiti. Tad jums ir jāidentificē sevi un jāveic tikai dažas vienkāršas papildu darbības. Jums nekavējoties tiks paziņots par veiksmīgu līguma noslēgšanu.