NOVATURAS
Nesen skatītie
Vēlmju saraksts
Novatours novērtējums
Sīkdatnes iestatījumi

Zemākās cenas garantija

Papildpakalpojumi – “Zemākās cenas garantija” un “Zemākās cenas garantija Premium” garantē, ka gadījumā, ja pēc rezervācijas veikšanas Jūsu izvēlētā komplekta cena samazināsies, mēs Jums atmaksāsim cenas starpību. Kā arī šajos pakalpojumos ir iekļauta Degvielas cenu svārstību aizsardzība, kas pasargā ceļotāju no ceļojuma cenas izmaiņām sakarā ar degvielas cenas sadārdzināšanos. • Zemākās cenas garantija TIKAI NOVATOURS organizētajiem ceļojumiem - iegādājies ceļojumu jau tagad un esi drošs, ka ceļo par viszemāko cenu, savukārt, ja cena pazemināsies – apsolām atmaksāt cenas starpību.
 • Degvielas cenu svārstību aizsardzība, kas pasargā ceļotāju no - ceļojuma cenas izmaiņām sakarā ar degvielas cenas sadārdzināšanos.

Papildpakalpojumu noteikumi:

Mēs garantējam, ka, rezervējot atvaļinājumu laikus, jūs iegūsiet ceļojuma paketi par vispieejamāko cenu. Apņemamies Jums atmaksāt cenas starpību, ja izvēlētais Novatours ceļojums tiek piedāvāts lētāk nekā iepriekšpārdošanas brīdī.

 • Pakalpojuma “Zemākās cenas garantija” cena ziemas 2023-2024 atpūtas un slēpošanas ceļojumiem ir 46 eur/personai (līdz 31.08.2023 15 eur/personai), pakalpojuma “Zemākās cenas garantija” cena ziemas 2023-2024 eksotiskajiem galamērķiem ir 69 eur/personai (līdz 31.08.2023 22,50 eur/personai), pakalpojuma “Zemākās cenas garantija” cena vasaras 2024 atpūtas ceļojumiem ir 50 eur/personai (līdz 30.09.2023 - bezmakas).
 • Pakalpojuma “Zemākās cenas garantija Premium” cena vasaras 2024 atpūtas ceļojumiem ir 59 eur/personai (līdz 30.09.2023 9 eur/personai).
 • Papildpakalpojums ir jāpievieno visiem pasažieriem rezervācijā (no 2 g.v.), un papildpakalpojums ir jāpievieno rezervācijai rezervācijas brīdī (ziemas 2023-2024 ceļojumiem līdz 31.08.2023 var pievienot jebkurā brīdī). Pakalpojuma atcelšanai tiek piemērota 100% pakalpojuma atcelšanas maksa.
 • Zemākās cenas garantija attiecas tikai uz tieši tādu pašu komplekso ceļojumu (tās pašas izlidošanas/ielidošanas no tām pašām lidostām, viens un tas pats galamērķa ielidošanas un izlidošanas datums, tā pati viesnīca un tas pats numurs un ēdināšanas veids).
 • Zemākās cenas garantiju var izmantot vairākas reizes, iesniedzot pieprasījumu, ja līdz izbraukšanai atlikušas ne mazāk kā 7 dienas (ziemas 2023-2024 ceļojumiem un vasaras 2024 ceļojumiem (ja ir iegādāts “Zemākās cenas garantija Premium” pakalpojums un ne mazāk kā 21 diena (ja rezervācijā ir pievienots bezmaksas “Zemākās cenas garantija” pakalpojums).
 • Zemākās cenas garantija neattiecas uz aviobiļetēm, tikai viesnīcu rezervācijām un papildpakalpojumiem.
 • Zemākās cenas garantija attiecas tikai uz ceļojuma komplekta bāzes cenu (komplekta cena tiek aprēķināta bez papildu pakalpojumiem un zemākās cenas garantijas pakalpojuma un kā arī atskaitot visas papildu atlaides).
 • Zemākās cenas garantija netiek piemērota ceļojuma nosacījumu vai attiecīgā ceļojuma līguma izmaiņu gadījumā.
 • Zemākās cenas garantija ir spēkā tikai NOVATOURS organizētajiem ceļojumiem.
 • Pēc pakalpojuma izmantošanas vai neizmantošanas pakalpojuma maksa netiek atmaksāta.
 • Lai izmantotu šo pakalpojumu, jāaizpilda pieteikums, kurā jānorāda: rezervācijas numurs (piem., RN00000), ekrānuzņēmums no Novatours mājaslapas, kurā redzama zemāka cena tam pašam ceļojuma komplektam, un datums, kad tika pamanītas cenas izmaiņas. Pieprasījums ir jāiesniedz ne vēlāk kā 48 stundu laikā pēc cenas izmaiņu fiksēšanas.
 • Iekļauts pakalpojums "Aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām", kas pasargā ceļotāju no ceļojuma cenas izmaiņām sakarā ar degvielas cenas sadārdzināšanos.